ما چه کار می‌کنیم؟

دیدبان گستر ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظتی

شبکه‌های کابلی و رادیویی

مشاوره، فروش و پشتیبانی انواع مختلف تجهیزات شبکه‌های کابلی و رادیویی، نصب و پیاده سازی استاندارد آن‌ها از خدمات ارزنده دیدبان‌گستر می‌باشد.

فروش و نصب دزدگیر اماکن

انتخاب یک سیستم جامع دزدگیر مداربسته متناسب با محیط مورد نظر و همچنین اهمیت کیفیت نصب آن، همواره از دل نگرانی‌های مشتریان بوده است.

فروش و نصب دوربین مداربسته

در دیدبان گستر شما می‌توانید از بین یک سبد کامل محصولات دوربین مداربسته، بهترین دوربین از نظر کیفیت، کارایی و قیمت را انتخاب و خریداری کنید.

1

مشاوره و بازدید رایگان

انتخاب یک محصول مناسب از میان برندهای متفاوت و مدل‌های مختلف همواره موجب سردرگمی مشتریان می‌گردد. مشاورین دیدبان‌گستر آماده هستند تا شما را در انتخاب یک محصول بی نظیر یاری کنند.
2

خرید محصول

مشتریان با حضور در محل دفتر دیدبان‌گستر می‌توانند نسبت به انتخاب محصولات متنوع مانند دوربین‌های مداربسته از بین برندهای شاخص و مدل‌های متنوع اقدام کرده و دوربین‌های مداربسته را با گارانتی معتبر خریداری کنند.
3

نصب و راه اندازی

پس از خرید نهایی محصول، کارشناسان نصب در زمانبندی مشخص در محل حاضر شده و عملیات نصب و پیاده سازی را انجام می‌دهند و در پایان کار آن را به مشتری تحویل می‌دهند.
4

خدمات پس از فروش

محصولات دوربین مداربسته خریداری شده همگی دارای گارانتی معتبر می‌باشند. همچنین پس از پایان زمان گارانتی، مشتریان بصورت مادام العمر می‌توانند از خدمات متنوع پس از فروش دیدبان‌گستر بهره‌مند شوند.