درباره دیدبان گستر

داشتن جامعه ای امن تر و زندگی دقیق تر با دیدبان گستر

شركت دیدبان‌گستر در سال ۱۳۸۲ با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیک وارد اقتصاد کشور گردید. شركت دیدبان‌گستر با بهره گیری از گروه های تخصصی در شاخه های متنوع خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می کنند.
نگاه دیدبان‌گستر به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت مشتری می باشد همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی در کنار تیم و کادر مجرب و حرفه ای شبانه روز تلاش خواهیم کرد.

دیدبان‌گستر به دنبال بهترین ها هست و

بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند

ضمانت بی‌قید و شرط

شرکت دیدبان گستر با گسترده ترین خدمات پس از فروش در کشور و پیشترفته ترین تجهیزات، 18 تا 36 ماه محصولات خود را گارانتی میکند تا رضایتمندی مشتریان را جلب کند.

خدمات مهندسی و پشتیبانی فنی

مشاوره به نمایندگان جهت طراحی پروژه ، پاسخ گویی به کلیه مشکلات فنی و پرسش های تخصصی حفاظت الکترونیک به آنلاین و تلفنی در واحد پشتیبانی دیدبان گستر انجام می شود

واحد تولیدی

با توجه به سیاست های کلان کشور در خصوص توجه به اشتغال زایی  و حمایت از تولید ملی ، دیدبان گستر واحد تولیدی خود را افتتاح نموده است در این واحد سبد کامل تجهیزات برای پروژه های ملی و استانی تولید و تخصصی ترین آزمایشگاه حفاظت الکترونیک در خاورمیانه وجود دارد

لیست قیمت معتبر

در سایت دیدبان گستر نوین به راحتی می توانید تغییرات قیمت محصولات نظارتی و امنیتی را بروز دنبال کنید تا با سریع ترین زمان ممکن به این قیمت ها دسترسی کامل داشته باشید.

 تخفیف باورنکردنی

محصولات دیدبان گستر را با مناسب ترین قیمت و بیشترین مقدار تخفیف خریداری کنید.  همکاران گرامی و دوستانی که تعداد بالا خریداری خواهند کرد تخفیف های بیشتر و بیشتری دریافت خواهند کرد.

.

توانایی‌ها و مهارت‌های

شرکت دیدبان گستر

دیدبان گستر از سال ۸۵ در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های اعلام حریق و دزدگیر فعالیت داشته. از آنجایی که این شرکت جزء اولین های حوزه سیستم های حفاظتی بوده در نتیجه برای پیشی گرفتن از رقبا تلاش خود را به بیشترین حد خود رسانده. تاجایی که میتواند با اطمینان اعلام کند در حوزه سیستم های حفاظتی در ایران و خاورمیانه جزء بهترین هاست و هرگونه خدمات و پشتیبانی در حوزه اجرای اتاق سرور، نصب دوربین مداربسته، شبکه داخلی سازمان ها، سیستم اعلام حریق، سیستم دزدگیر و … را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می نماید.

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته مختص سازمان ها

99%

اجرای سیستم های دزدگیر

98%

اجرای اتاق سرور

95%